PARTNER PORTALU
  • BGK

Projekt Książnicy Pomorskiej czeka tylko na podpisy

  • BEZ    25 listopada 2009 - 14:21
Projekt Książnicy Pomorskiej czeka tylko na podpisy

Ponad 4 mln. zł dofinansowania otrzyma projekt modernizacji budynku Książnicy Pomorskiej w Szczecinie. W piątek zostanie podpisana umowa w tej sprawie.
Tylko podpisy dzielą od sfinalizowania umowy dziewiąty już projekt z Indykatywnej Listy Projektów Indywidualnych. Wielka inwestycja modernizacyjna Książnicy Pomorskiej w Szczecinie może być pewna dofinansowania ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007–2013.

Podpisanie umowy odbędzie się w piątek, 27 listopada w Książnicy Pomorskiej im. Stanisława Staszica w Szczecinie przy ul. Podgórnej 15/16 o godz. 12.00. Pod dokumentem podpisy złożą w imieniu Instytucji Zarządzającej RPO WZ - Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Witold Jabłoński, w imieniu Beneficjenta – Dyrektor Książnicy Pomorskiej Lucjan Bąbolewski.

Obecnie na Indykatywnej Liście Projektów Indywidualnych znajduje się 38 projektów. Projekt „Modernizacja budynku Książnicy Pomorskiej przy ul. Dworcowej – Muzeum Literatury” będzie już dziewiątym, który zakończył się ostateczną umową o dofinansowanie. Wartość przyznanego dofinansowania w ramach RPO WZ na lata 2007–2013 wynosi 4  050 000,00 zł, a całkowita wartość projektu – 7 158 800,00 zł.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.