PARTNER PORTALU
  • BGK

Projekt "Nad Czarną i Kamienną"

  • BB    23 września 2011 - 20:11
Projekt "Nad Czarną i Kamienną"

Starostwo Powiatowe w Starachowicach podsumowało realizację projektu „Nad Czarną i Kamienną - nieodkryte piękno północnej części województwa świętokrzyskiego” w ramach Działania 2.3 Promocja gospodarcza i turystyczna regionu, Regionalnego Programu Województwa Świętokrzyskiego.
Inicjatywa o wspólnym przygotowaniu projektu promocyjno - turystycznego pięciu powiatów: skarżyskiego, koneckiego, opatowskiego, ostrowieckiego i starachowickiego pn. „Nad Czarną i Kamienną - nieodkryte piękno północnej części województwa świetokrzyskiego” podjęta została dwa lata temu.

W maju 2007 r. zostało zawarte porozumienie partnerskie między powiatami, powołano zespół roboczy i przystąpiono do prac nad projektem. Miał on na celu promocję turystyczną i gospodarczą powiatów biorących udział w przedsięwzięciu.

Projekt realizowany był dzięki dofinansowaniu w wysokości blisko 750 tys. zł. z RPO WŚ na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu opiewała natomiast na ponad 1 mln 200 tys. zł. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.