PARTNER PORTALU
  • BGK

Ruszy konkurs "Dobre praktyki EFS 2011"

  • MRR    13 czerwca 2011 - 21:41

Już po raz piąty Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w konkursie „Dobre praktyki EFS 2011”, przeznaczonym dla projektodawców realizujących projekty z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Kapitał Ludzki.
Ideą konkursu „Dobre Praktyki EFS” jest wskazanie przykładów modelowych projektów realizowanych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, wyróżniających się pod względem efektów realizacji, trwałości wyników oraz stopnia osiągnięcia wymiernych korzyści grupy docelowej z otrzymanego wsparcia. Prezentacja najlepszych projektów przyczynia się do upowszechnienia wiedzy na temat pozyskiwania wsparcia z Europejskiego Funduszu Społecznego i kształtowania pozytywnego wizerunku Unii Europejskiej w Polsce.

Projekty zgłoszone w poprzednich edycjach oraz efekty jakie reprezentują udowadniają, że człowiek, jego pomysły, idee i marzenia są ogromną siłą pozwalającą na realizację nawet najtrudniejszych zadań.

W tym roku organizatorzy zwrócą szczególną uwagę na zidentyfikowanie najlepszych rozwiązań i praktyk stosowanych przez projektodawców w ramach następujących kategorii:
- wsparcie osób niepełnosprawnych,
- zasada równości szans płci,
- integracja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym,
- adaptacyjność pracowników i przedsiębiorstw,
- wsparcie osób powyżej 50 roku życia.

W imieniu Ministra Rozwoju Regionalnego konkurs w tym roku przeprowadza Centrum Projektów Europejskich – Krajowy Ośrodek EFS. Więcej informacji znajdziesz tutaj. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.