PARTNER PORTALU
  • BGK

Siła zmian – Festiwal Funduszy Europejskich

  • AZA    2 maja 2011 - 20:46
Siła zmian – Festiwal Funduszy Europejskich

W dniach 6-7 maja 2011 roku w na warszawskiej Agrykoli odbędzie się 4 Forum Funduszy Europejskich.
To wydarzenie, organizowane przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego jest festiwalem i świętem Funduszy Europejskich w Polsce. 5 maja wyróżnieni zostaną Euroliderzy - osoby, które wykorzystując unijne środki działają na rzecz lokalnych społeczności. Nagrodzene zostaną również unikatowe projekty, dzięki którym Polska staje się piękniejsza i atrakcyjniejsza.

Dla mieszkańców Warszawy i turystów w miasteczku Funduszy Europejskich przygotowane zostały liczne atrakcje. Tegoroczne Forum odbędzie się pod hasłem: „Siła zmian – Festiwal Funduszy Europejskich”.

5 maja 2011 r. o godz. 14.00 w Pałacu Kultury i Nauki (sala Ratuszowa) odbędzie się uroczysta gala inaugurująca Forum, podczas której zostaną wręczone nagrody w konkursie Eurolider 2011 oraz poznamy laureatów IV edycji konkursu „Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich”. W gali udział weźmie minister rozwoju regionalnego Elżbieta Bieńkowska.

6 maja o godz. 11.30 na Agrykoli, zapraszamy na uroczyste otwarcie miasteczka Funduszy Europejskich z udziałem wiceministra rozwoju regionalnego Adama Zdziebło.

Na Agrykoli, 6 i 7 maja na odwiedzających czeka dużo atrakcji. Planowane są pokazy, prezentacje, eksperymenty, konkursy i animacje.  Ciekawi nowinek technologicznych znajdą je w strefie nauki, amatorzy kultury i rekreacji odkryją miejsca warte odwiedzenia, a spragnieni informacji na temat unijnych dotacji otrzymają ją od profesjonalnych konsultantów. Podczas sobotniego popołudnia planowany jest występ gwiazd: zespołów Kombii i Afromental.

Organizatorzy zapraszają w godz. 11.00 - 18.00, wstęp wolny. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.