PARTNER PORTALU
  • BGK

Śląski festiwal funduszy europejskich

  • lk    6 grudnia 2010 - 11:33
Śląski festiwal funduszy europejskich

Informacje o tym, jak ubiegać się o środki unijne, a także praktyczne wskazówki i przykłady ich skutecznego wykorzystania, to tylko wycinek z bogatej oferty rozpoczynających się 6 grudnia. Targów Funduszy Europejskich w Katowicach.
Tegoroczna edycja jest czwartą odsłoną targów, które z każdym rokiem cieszą się coraz większym zainteresowaniem odwiedzających - informuje śląski urząd marszałkowski. W programie imprezy przewidziano m.in. podsumowanie dotychczas wdrażanych programów europejskich w regionie, prezentację możliwości oferowanych przez nowy instrument finansowy, jakim jest Inicjatywa JESSICA, a także odwiedzenie świeżo odrestaurowanego Dworku Kossaków w Górkach Wielkich. Obiekt zyskał nowe oblicze dzięki wsparciu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.

Targi Funduszy Europejskich to przede wszystkim możliwość zaprezentowania wielu interesujących projektów i okazja do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem dotychczasowych beneficjentów. Dostępność unijnych pieniędzy wymaga wyeksponowania tego, co w projekcie najistotniejsze z punktu widzenia regionu i jego mieszkańców. Im bardziej nietypowy pomysł, tym większe są szanse jego powodzenia i szersze zainteresowanie społeczne.

IV Targi Funduszy Europejskich odbędą się w dniach 6-8 grudnia br. w Katowicach. Towarzyszyć im będzie finał projektu "Ruszaj Po eurO" i konkurs ortograficzny skierowany do uczniów śląskich szkół - "Eurodyktando".

Czytaj też:

26,7 mld zł dla wnioskodawców

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.