PARTNER PORTALU
  • BGK

Śląski Program Regionalny na finiszu

  • bad    13 października 2014 - 14:26
Śląski Program Regionalny na finiszu

Prace nad Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 weszły w ostatnią, decydującą fazę. Jego ostateczny kształt poznamy najprawdopodobniej w czwartym kwartale br.
Program jest aktualnie negocjowany z Komisją Europejską. Jego ostateczny kształt, zatwierdzony przez Komisję Europejską, poznamy najprawdopodobniej w czwartym kwartale br. Planuje się, że pierwsze konkursy będą ogłaszane przez Zarząd Województwa pod koniec pierwszego kwartału 2015 r. Szczegółowy harmonogram naboru projektów zostanie opublikowany niezwłocznie po przyjęciu Programu.

Czytaj też: Śląskie jakie pierwsze zawarło Kontrakt Terytorialny

Zarząd Województwa podtrzymuje w pełni swoje dotychczasowe rekomendacje w zakresie propozycji projektów kluczowych planowanych do realizacji ze środków RPO WSL 2014-2020 - poziom regionalny, zawartych w Mandacie Negocjacyjnym (wersja 2.1) z 12 sierpnia br.

Czytaj też: Dzięki środkom z UE na Śląsku powstanie ośrodek dla niewidomych dzieci

Lista inwestycji rekomendowanych w Mandacie Negocjacyjnym Województwa Śląskiego jako strategiczne, finansowane z krajowych programów operacyjnych, oraz propozycje projektów w ramach realizacji Strategii dla Rozwoju Polski Południowej do roku 2020 zostały doprecyzowane w Kontrakcie Terytorialnym dla Województwa Śląskiego, który został podpisany 25 września br.

Dokumenty regionalne województwa śląskiego na lata 2014-2020 można znaleźć tutaj.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.