PARTNER PORTALU
  • BGK

Środki dla pomorskich urzędów pracy

  • lk    6 października 2010 - 17:22
Środki dla pomorskich urzędów pracy

Rozpoczęto nabór wniosków do projektu Wsparcie powiatowych i wojewódzkich urzędów pracy w realizacji zadań na rzecz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych w województwie pomorskim.
W terminie od 30 września 2010 r. Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku przyjmuje wnioski o dofinansowanie w ramach konkursu w Poddziałaniu 6.1.2 Wsparcie powiatowych i wojewódzkich urzędów pracy w realizacji zadań na rzecz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych w regionie Programu Kapitał Ludzki.

Wsparciem objęte mogą zostać typy projektów służące wzmocnieniu i rozwojowi publicznych służb zatrudnienia w regionie m. in. poprzez szkolenia, doradztwo, badania rynku pracy, w tym:
upowszechnianie pośrednictwa pracy i poradnictwa zawodowego w regionie, m. in. poprzez dofinansowanie zatrudnienia doradców zawodowych i pośredników pracy,
szkolenia, doradztwo oraz dofinansowanie studiów podyplomowych, studiów licencjackich i studiów magisterskich uzupełniających dla kadr publicznych służb zatrudnienia działających na terenie regionu, powiązane bezpośrednio z potrzebami oraz specyfiką realizowanych przez nie zadań w zakresie aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.