PARTNER PORTALU
  • BGK

Szkolenia z JESSICĄ w Wielkopolsce

  • AT    7 kwietnia 2012 - 13:56
Szkolenia z JESSICĄ w Wielkopolsce

Do 11 kwietnia 2012r. Bank Gospodarstwa Krajowego czeka na zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach dot. inicjatywy JESSICA w województwie Wielkopolskim.
Bank Gospodarstwa Krajowego, we współpracy z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym, zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach skierowanych do podmiotów (inwestorów) uprawnionych do ubiegania się o pożyczkę ze środków inicjatywy JESSICA na realizację miejskich projektów rewitalizacyjnych w województwie wielkopolskim (zabierz głos/oceń marszałka).

Mogą nimi być podmioty prowadzące działalność gospodarczą bez względu na formę prawną (jednostki samorządu terytorialnego, spółki komunalne, inwestorzy prywatni, partnerstwa publiczno-prywatne).

Szkolenia mają na celu zapoznanie potencjalnych Inwestorów m.in. z zasadami przygotowywania studium wykonalności miejskiego projektu rewitalizacyjnego, kryteriami kwalifikowalności projektów do wsparcia ze środków inicjatywy JESSICA - na podstawie przepisów prawa w zakresie pomocy publicznej (z uwagi na preferencyjny charakter pożyczek - każde jej udzielenie oznacza też udzielenie pomocy publicznej), sposobem ustalania wielkości pomocy publicznej, podawanej we wnioskach o pożyczkę na realizację w/w projektów rewitalizacyjnych oraz koncepcją i procedurami realizacji usług publicznych w formule PPP oraz możliwościami realizacji projektów PPP w ramach inicjatywy JESSICA.


Szkolenia odbędą się w Hotelu Novotel (pl. Andersa 1, 61-898 Poznań) w dniach:

16 kwietnia 2012 r. „Pomoc publiczna w projektach miejskich ubiegających się o finansowanie ze środków inicjatywy JESSICA"

17 kwietnia 2012 r. „Przygotowywanie studium wykonalności dla projektów miejskich ubiegających się o finansowanie ze środków inicjatywy JESSICA"

23 kwietnia 2012 r. „Partnerstwo Publiczno-Prywatne"

Istnieje możliwość wzięcia udziału w jednym, dwóch lub trzech z ww. szkoleń.

Zainteresowane osoby muszą wypełnić formularz rejestracyjny lub skontaktować się z Mateuszem Andrzejewskim do 11 kwietnia 2012 r. (tel. 22 599 81 77, email:mateusz.andrzejewski@bgk.com.pl).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. 

Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.