PARTNER PORTALU
  • BGK

Unijna moda na sukces w Sosnowcu

  • www.esosnowiec.pl (IK/UM)    22 sierpnia 2011 - 10:31
Unijna moda na sukces w Sosnowcu

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sosnowcu zaprasza na cykl festynów integracyjnych pod patronatem prezydenta Sosnowca Kazimierza Górskiego. Trzy tego typu imprezy odbędą się już we wrześniu.
Festyny są organizowane w związku z realizacją Programów Aktywności Lokalnej w ramach projektu systemowego „Moda na sukces – czyli kroki w samodzielność”.

Jest on współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Główny cel imprez to integracja społeczności lokalnej, edukacja społeczna i obywatelska oraz promocja trzeźwego stylu życia.

Podczas trwania każdego z festynów zaplanowano wiele atrakcji, w tym muzykę na żywo, liczne konkursy i zabawy, pokazy pojazdów policyjnych i straży pożarnej, zajęcia plastyczne prowadzone przez pracowników warsztatów terapii zajęciowej przy ul. Mikołajczyka 55 oraz występy zespołów muzycznych, tanecznych i klubów sportowych z terenu całego regionu.

Festyny odbędą się w następujących terminach: 02.09.2011 r. o godz. 14:30 przy ul. 1-go Maja 23 w Sosnowcu na terenie Klubu Sportowego „Budowlani”, 09.09.2011 r. o godz. 14:30 przy Pl. Kościuszki 5 w Sosnowcu, 16.09.2011 r. o godz. 14:30 przy ul. Grota-Roweckiego 2 na terenie Środowiskowego Domu Samopomocy.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.