PARTNER PORTALU
  • BGK

Wkrótce zasady finansowania w programie Europa dla Obywateli

  • bad    19 lutego 2014 - 20:06
Wkrótce zasady finansowania w programie Europa dla Obywateli

Nowe zasady finansowania w programie Europa dla Obywateli na lata 2014-2020 ogłoszone zostaną w najbliższych tygodniach. W tej chwili trwają procedury prawne i administracyjne pomiędzy krajami członkowskim i Komisją Europejską.
Przewodnik wnioskodawcy opublikowany zostanie na stronie Agencji Wykonawczej ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego: http://eacea.ec.europa.eu/europe-for-citizens_en. Znajdą się tam również formularze wniosków, informacje o terminach itp.

Aby móc złożyć wniosek on-line, należy założyć konto ECAS. W przypadku ewentualnych problemów technicznych pomoc można uzyskać pod adresem e-mail: eacea-helpdesk@ec.europa.eu.

Pierwszy termin składania wniosków w ramach sieci miast partnerskich oraz współpracy miast bliźniaczych zaplanowano wstępnie 1 marca 2014. Ostatecznie zależeć on będzie od daty publikacji zaproszenia do składania wniosków i może zostać przesunięty.

Celem programu Europa dla Obywateli jest angażowanie ogółu w proces integracji europejskiej, zachęcanie do współpracy między obywatelami i organizacjami obywatelskimi w różnych krajach. W ten sposób mogą się łączyć i działać w europejskim środowisku, które szanuje ich różnorodność.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.