PARTNER PORTALU
  • BGK

Wybrańcy od obszarów funkcjonalnych

  • AT    5 września 2013 - 11:25
Wybrańcy od obszarów funkcjonalnych

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji ogłosiło wyniki rekrutacji do zadania "Wsparcie dla procesów dotyczących planowania w obszarach funkcjonalnych w ramach projektu Systemowe wsparcie procesów zarządzania w JST".
Opracowanie Zintegrowanego Planu Rozwoju nastąpi na rzecz Łódzko-Warszawskiego obszaru funkcjonalnego. Podczas podejmowania decyzji wzięto pod uwagę kilka elementów, z których zasadnicze znaczenie odegrała liczba dokonanych zgłoszeń do projektu przez jednostki samorządu terytorialnego szczebla gminnego, powiatowego i wojewódzkiego.

Czytaj też: Planowanie w obszarach funkcjonalnych

- Dla JST pozostałych województw zostaną przeprowadzone kursy w zakresie zintegrowanego zarządzania rozwojem, pozwalające na przygotowanie profesjonalnej kardy administracyjnej i zarządzającej rozwojem lokalnym i regionalnym w ujęciu zintegrowanym, oraz identyfikację i wstępne opracowanie zintegrowanych projektów rozwojowych - informuje MAC.

Ministerstwo prosi zakwalifikowanych o wypełnienie poniżej załączników i przesłanie ich pocztą na adres: Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego ul. Matejki 22/26, 90-237 Łódź

Harmonogram dalszych prac (zawierający m.in. terminy szkoleń) zostanie zamieszczony na tutaj w terminie do 13 września br.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.