PARTNER PORTALU
  • BGK

Zostań ekspertem od projektów RPO!

  • BEZ    1 lutego 2010 - 16:28

Po raz czwarty Zarząd Województwa - Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Zachodniopomorskiego – otwiera nabór na ekspertów do Komisji Oceniających Projekty.
Nabór zostaje uruchomiony 1 lutego br. i potrwa dwa tygodnie, do 15 lutego. Warunki dla kandydatów są ściśle określone. Przyszli eksperci muszą się m.in. wykazać minimum 2 – 3-letnim specjalistycznym doświadczeniem zawodowym, legitymować się wyższym wykształceniem, a przede wszystkim złożyć wniosek o przystąpieniu do naboru.

Wskazane byłoby, aby potencjalni kandydaci mogli się wykazać doświadczeniem przy ocenie projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej oraz dodatkowymi certyfikatami lub uprawnieniami z zakresu danej dziedziny.

Nabór do KOP obejmuje aż 28 dziedzin dla ekspertów – od infrastruktury rozwoju gospodarczego, przez transfer technologii i innowacji, po pomoc publiczną i analizę ekonomiczno-finansową.

Wszyscy zainteresowani znajdą potrzebne formularze i wzory oświadczeń w serwisie internetowym www.rpo.wzp.pl Tam też dostępne są dokumenty źródłowe: Tryb wyłaniania ekspertów do KOP i Regulamin określający zadania członków Komisji Oceniających Projekty.  

Szczegółowe warunki naboru zostały opublikowane w prasie oraz w serwisie www.rpo.wzp.pl w zakładce KOP. Można też zasięgnąć informacji bezpośrednio w Wydziale Zarządzania RPO Urzędu Marszałkowskiego. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.