PARTNER PORTALU
  • BGK

A wrocławski port lotniczy zwiększa liczbę lotów

  • PAP    24 marca 2012 - 17:17

Blisko 40 kierunków regularnych, a także nowe połączenia czarterowe oraz do miast-gospodarzy Euro 2012 znalazły się w nowym rozkładzie lotów wrocławskiego Portu Lotniczego im. Mikołaja Kopernika, który zacznie obowiązywać od niedzieli.
Ze stolicy Dolnego Śląska będzie można bezpośrednio polecieć do 14 europejskich krajów m.in. do Hiszpanii, Belgii, Danii, Grecji, Szwecji, Norwegii i na Maltę. W związku z uruchomieniem we Wrocławiu pierwszej polskiej bazy Ryanaira, do oferty trafi również 7 zupełnie nowych kierunków tego przewoźnika - Malmoe, Wenecja-Treviso, Paryż-Beauvais, Bournemouth, Malta, Piza i Kreta-Chania.

W nowym rozkładzie znalazły się także m.in. połączenia do wszystkich miast-gospodarzy piłkarskich mistrzostw Europy, a także do Łodzi, Krakowa, Rzeszowa i Szczecina. Pozostały także loty do Monachium, Dusseldorfu oraz Frankfurtu nad Menem.

W nowej siatce znalazły się również 22 loty czarterowe. Tour-operatorzy poszerzyli dotychczasową ofertę m.in. o Teneryfę, Fuerteventurę, Kos i Barcelonę. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.