Atomowa kampania dopiero od kwietnia

Przygotowywana przez Ministerstwo Gospodarki ogólnopolska kampania informacyjna na temat energetyki jądrowej i promieniotwórczości, wbrew wcześniejszym doniesieniom ruszy dopiero w kwietniu.
Atomowa kampania dopiero od kwietnia

Jak udało nam sie dowiedzieć w ministerstwie gospodarki ogólnopolska kampania informacyjna, poświęcona zagadnieniom energetyki jądrowej i promieniotwórczości ruszy dopiero w kwieniu (wcześniej PAP podał, że warta 22 mln promocja atomówek w Polsce, rozpocznie się 1 marca).

Na razie wciąż trwają przygotowania do kampanii promocyjnej. Ma potrwać trzy lata.

Czytaj też: 22 mln na kampanię dot. energetyki jądrowej

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Trzy lata podatnik będzie łożył na igrzyska - a kary za brak ograniczenia deponowania bio-odpadów na składowiskach tuz za rogiem... czytać więcej po wklejeniu na wyszukiwarce google.pl hasła "unijne sankcje za odpady"... Za brak elektrowni atomowych sankcje nam nie grożą... a ustawa o odna...wialnych źródłach energii ma być dopiero w przyszłym roku, a sankcje w tym względzie też tuż za rogiem - nie osiągniemy w wymaganym terminie tych standardów w zakresie energii odnawialnych... A pędzące króliki zacierają łapki - trzy lata strawy za igrzyska... rozwiń

Forsolubny skrzat, 2012-02-29 12:30:54 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE