PARTNER PORTALU
  • BGK

Autobusy przegubowe będą grać jak akordeony?

  • AT    5 listopada 2013 - 10:30
Autobusy przegubowe będą grać jak akordeony?

Niech przegubowe autobusy zagrają na zakrętach jak akordeon - zażartowali internauci na jednym z portali społecznościowych. Pomysł spodobał się Miejskim Zakładom Autobusowym w Warszawie.
Niedawno na Facebooku internauci dla żartu stworzyli fanpage "Petycja by przegubowe autobusy na zakrętach grały jak akordeon". Okazało się, że pomysł zdobył przychylność nie tylko facebookowiczów, ale także MZA. Zakład potwierdził przez swój oficjalny profil na portalu społecznościowym, że istnieje techniczna możliwość realizacji pomysłu.

- Sprawa wydawała się być żartem, ale okazuje się, że pomysł wcale nie jest nierealny. My mamy poczucie humoru, czego już dowiedliśmy. Zależy nam również na promocji komunikacji miejskiej, czego dowiedziemy zamieniając autobus w grający instrument - czytamy na fanpage'u MZA.

MZA planuje wypuścić jeden autobus testowy, oklejony w taki sposób,, by przypominał akordeon. Do "grania" wykorzystany ma być system informujący niewidomych o podjeżdżającym autobusie, który mógłby nadawać dźwięk akordeonu.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.
NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: