PARTNER PORTALU
  • BGK

Bez ogrzewania i ciepłej wody w Gdyni

  • PAP    22 lutego 2011 - 10:07

Po awarii w elektrociepłowni część mieszkańców Gdyni pozbawiona została we wtorek ciepłej wody i ogrzewania. Usterka jest już usuwana. Do wczesnego wieczora ciepło powinno dotrzeć do wszystkich domów.
Jak powiedział Piotr Surma dyrektor ds. eksploatacji w gdyńskim Okręgowym Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej (zajmuje się ono dystrybucją ciepła), awaria miała miejsce we wtorek ok. godz. 4. w elektrociepłowni dostarczającej jego firmie ciepłą wodę.

Dyrektor wyjaśnił, że ciepło nie dociera do osiedli Karwiny, Dąbrowa, Dąbrówka, Fikakowo i Wielki Kack. Z kolei w dostawach ciepła do dzielnic Witomino, Pogórze, Obłuże i Redłowo występują utrudnienia (dociera tam woda o niższej niż pożądana temperatura).

Surma dodał, że z informacji, jakie ma, awaria w elektrociepłowni jest w trakcie usuwania. "Około południa spodziewamy się wznowienia dostaw ciepła do naszej firmy" - wyjaśnił dodając, że potem potrzeba będzie jeszcze trochę czasu na rozprowadzenie ciepłej wody, ale do godzin wieczornych ciepło powinno dotrzeć do wszystkich odbiorców.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.
NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: