PARTNER PORTALU
  • BGK

Bezledy: Na przejściu granicznym powstanie nowy terminal dla autobusów

  • PAP/AT    22 maja 2017 - 08:51
Bezledy: Na przejściu granicznym powstanie nowy terminal dla autobusów
Przejście Bezledy-Bagrationowsk jest jednym z czterech drogowych przejść między Polską a obwodem kaliningradzkim Federacji Rosyjskiej (fot.wikimedia.org/Grzegorz W. Tężycki)

Na polsko-rosyjskim drogowym przejściu granicznym w Bezledach rozpoczyna się budowa terminala odpraw dla autobusów. Może to spowodować utrudnienia dla podróżnych - podała warmińsko-mazurska straż graniczna.
Jak poinformowała rzeczniczka warmińsko-mazurskiego oddziału SG por. Mirosława Aleksandrowicz, w związku z rozpoczęciem prac zostaną zamknięte dwa pasy ruchu na kierunku wjazdowym do Polski; jeden dla autokarów i jeden dla pojazdów osobowych.

"Inwestycja może spowodować utrudnienia i czasowe zmiany organizacji ruchu na przejściu granicznym" - wyjaśniła.

Czytaj też: Mały ruch graniczny sprzyja rozwojowi gospodarki po obu stronach granicy

Według służb granicznych, ponowne uruchomienie pasa odpraw dla pojazdów osobowych planowane jest na początek czerwca, a dla autokarów we wrześniu tego roku.

Przejście Bezledy-Bagrationowsk jest jednym z czterech drogowych przejść między Polską a obwodem kaliningradzkim Federacji Rosyjskiej. Kierowcy jadący do Kaliningradu mogą korzystać także z przejść: Gołdap-Gusiew, Grzechotki-Mamonowo i Gronowo-Mamonowo.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.