PARTNER PORTALU
  • BGK

BiKeR w Białymstoku już rejestruje użytkowników

  • bad    22 maja 2014 - 12:52
BiKeR w Białymstoku już rejestruje użytkowników

Na ulicach Białegostoku wciąż trwa montaż stacji BiKeR-a, jednak operator, Nextbike Polska już dziś udostępnił przyszłym użytkownikom rowerów miejskich możliwość rejestracji w systemie.
Dzisiaj o godz. 10.00 oficjalnie wystartowała rejestracja użytkowników białostockiego systemu rowerów miejskich BiKeR. Jak się zarejestrować? Wystarczy wejść na stronę internetową www.bikerbialystok.pl, kliknąć przycisk „Rejestracja", wypełnić formularz, zaakceptować regulamin i doładować nowoutworzone konto tzw. opłatą inicjalną w wysokości min. 10 zł. Po wykonaniu tych prostych czynności, użytkownicy będą już swobodnie mogli skorzystać z białostockich wypożyczalni.

Na ulicach Białegostoku wciąż trwa montaż stacji BiKeR-a, jednak operator, Nextbike Polska już dziś udostępnił przyszłym użytkownikom rowerów miejskich możliwość rejestracji w systemie. Cały proces odbywa się za pośrednictwem strony www.bikerbialystok.pl.

Po wypełnieniu formularza i akceptacji regulaminu, wystarczy już tylko dokonać opłaty inicjalnej, by zostać posiadaczem aktywnego konta użytkownika rowerów miejskich BiKeR. Operator przypomina, że takie konto jest aktywne (umożliwia korzystanie z rowerów), tylko wtedy, gdy znajduje się na nim min. 10 zł, dlatego rekomendowane jest zasilenie konta kwotą wyższą niż opłata inicjalna (20-30 zł).

Czytaj też: Władze Białegostoku chcą wprowadzić rower miejski

Oprócz możliwości rejestracji, na stronie internetowej BiKeR opublikowano listę najważniejszych pytań i odpowiedzi dotyczących korzystania z rowerów miejskich - popularne FAQ: http://bikerbialystok.pl/jak-to-dziala/.

W serwisie znajduje się również szczegółowa instrukcja wypożyczania i zwrotu jednośladów, pełna lista stacji na interaktywnej mapie, cennik BiKeR-a oraz pełny regulamin systemu. 

Montaż pierwszych stojaków rowerowych białostockiego systemu roweru miejskiego - BiKeR rozpoczął się 14 maja. Stojaki i terminale pojawią się w 30 punktach miasta, a już wkrótce dołączy do nich 300 rowerów. System wystartuje w najbliższych dniach - z rowerów będzie można korzystać aż do końca listopada.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.