Bilet śląski już w sprzedaży

Koleje Śląskie we współpracy z Komunikacyjnym Związkiem Komunalnym Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego rozpoczęły dziś sprzedaż wspólnego biletu śląskiego na pociąg, autobus i tramwaj.
Bilet śląski już w sprzedaży
To bilet miesięczny, który ułatwi podróżowanie przede wszystkim tym osobom, które codziennie dojeżdżają do aglomeracji katowickiej do pracy, do szkoły lub na uczelnię z północnej części województwa śląskiego, m.in. z Częstochowy, Myszkowa i Zawiercia.

Zapłacą oni 20 proc. mniej za bilet kolejowy w wybranej relacji i 20 proc. mniej za wybrany bilet miesięczny KZK GOP – na jedno lub więcej miast (SM/A-T lub SC/A-T).

Na przykład: bilet śląski normalny na pociąg Kolei Śląskich z Częstochowy do Katowic i na komunikację miejską KZK GOP w Katowicach kosztuje 318,40 zł, podczas gdy za dwa bilety miesięczne kupowane oddzielnie trzeba zapłacić aż 398 zł. Pasażer, który kupi bilet śląski oszczędza więc 79,60 zł.

Niższe o 72,60 zł są też miesięczne koszty dojazdu z Myszkowa, a o 62,60 zł z Zawiercia. Bilet można kupić we wszystkich kasach stacjonarnych Kolei Śląskich.
Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

tak samo powinni zrobić w całej Polsce.

Luszek, 2011-12-01 10:39:38 odpowiedz

Czy to będzie tak jak ostatnio ? Znowu nieskoordynowane działania!!

SWAT, 2011-12-01 09:38:31 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE