PARTNER PORTALU
  • BGK

Budują kolejny TBS w Grudziądzu

  • AW    16 stycznia 2012 - 19:33
Budują kolejny TBS w Grudziądzu

Ruszyła budowa budynku w Grudziądzu, w którym zlokalizowanych będzie 91 lokali mieszkalnych. Inwestycję przy ul. Waryńskiego prowadzi Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Grudziądzu.
Jak informuje biuro preyzdenta miasta, nowy budynek w kształcie litery L posiadał będzie 4 kondygnacje, 8 klatek, piwnice z 30 miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Pod wynajem przeznaczonych będzie 47 lokali o powierzchni od 47,48 m2 do 55,61 m2 oraz 44 na sprzedaż. W środkowej części budynku zaprojektowano także powierzchnię usługową wyposażoną w pochylnię dla osób niepełnosprawnych, gdzie mieścić się będzie siedziba TBS.

Mieszkania pod wynajem zlokalizowane w skrzydle A wyposażone zostaną  m.in.  w kuchenkę gazową z piekarnikiem i wannę z baterią prysznicową. Lokale na sprzedaż znajdujące się w skrzydle B budynku wykonane będą w standardzie deweloperskim.

Zakończenie budowy oraz zasiedlenie budynku przewidziane jest na maj 2013 r.

Jak przypomina magistart, w listopadzie 2011 r. TBS przekazało klucze do nowych budynków przy ul. Stachury i Milczewskiego-Bruna, w których znajdują się 64 lokale. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (1)

  • benek, 2012-01-17 15:46:07

    Zainteresowanym mieszkaniami TBS polecam tbs24.plNAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: