PARTNER PORTALU
  • BGK

Były „gastronomik” na sprzedaż

  • PAP    28 kwietnia 2011 - 10:43
Były „gastronomik” na sprzedaż

Gorzów Wielkopolski przygotowuje do sprzedaży pierwszy z budynków po byłej siedzibie Zespołu Szkół Gastronomicznych (ZSG).
Nieruchomość została wyceniona na ponad milion zł i jest przeznaczona na działalność usługowo-administracyjną.

O ofercie magistratu poinformowała rzecznik Urzędu Miasta Gorzów Wlkp. Anna Zaleska. Na działce o powierzchni 389 m kw. przy ul. Kosynierów Gdyńskich 27 znajduje się budynek trzykondygnacyjny po byłych warsztatach szkolnych zajmujących 624 m kw.

Po zakończeniu wszystkich procedur odbędzie się, najprawdopodobniej pod koniec sierpnia br. przetarg ustny nieograniczony. Ustalona cena to 1 mln 45.tys. zł.

Pozostałe obiekty, to teren przy ul. Kosynierów Gdyńskich 22-23, na którym znajduje się główny budynek dydaktyczny ZSG oraz boisko. Z uwagi na dużą powierzchnię teren ten zostanie podzielony na dwie działki, obecnie trwa związana z tym procedura.

Jedną z tych działek będzie stanowił teren z budynkiem szkolnym, przeznaczonym na funkcje usługowo-administracyjne. Przetarg powinien odbyć się na przełomie 2011/2012 r.

W przypadku nieruchomości niezabudowanej potrzebne jest określenie warunków zabudowy, co umożliwi organizację przetargu w pierwszym kwartale przyszłego roku. Działka ta przeznaczona będzie na funkcje usługowo-administracyjne lub mieszkaniowo-usługowe. Działki te znajdują się w śródmieściu Gorzowa, w bliskiej odległości od ścisłego centrum miasta.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.