PARTNER PORTALU
  • BGK

Co przeszkadza pasażerom miejskiej komunikacji?

  • AW    27 września 2012 - 10:03
Co przeszkadza pasażerom miejskiej komunikacji?

Stołeczny Zarząd Transportu Miejskiego pyta na swojej stronie internetowej co najbardziej przeszkadza pasażerom w zachowaniu innych pasażerów, podczas korzystania z komunikacji miejskiej. Wybrano cztery zachowania, na które najczęściej wpływają skargi do ZTM.
Do 9 października będzie można wybrać, które z przedstawionych zachowań współpasażerów najbardziej przeszkadza podczas podróży komunikacją miejską.

W sondzie pt. "Co Państwu najbardziej przeszkadza w zachowaniu innych pasażerów w komunikacji miejskiej?" będzie można wybrać tylko jedną odpowiedź z następujących:

- blokowanie wyjścia z pojazdu, utrudniając wysiadanie,
- głośne słuchanie muzyki,
- rozmowy przez telefon komórkowy,
- nieustępowanie miejsca osobom potrzebującym.

Głosować można za pośrednictwem strony internetowej www.ztm.waw.pl lub facebook.com/ztm.warszawa.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (2)

  • Piotr1, 2012-09-28 19:28:14

    komunikacja miejska jest za droga, a jeszcze ma zdrożeć, za mało autobusów, brud co łączy sie również z nieprzyjemnym zapachem ( czy tak trudno zakupić autobusy i tramwaje z siedzeniami z tworzywa ale bez tapicerki - są o wiele łatwiejsze w utrzymaniu higieny ) powinien być zakaz używania tel. komór...kowych do rozmów w czasie jazdy, wile osób załatwia rozmowy służbowe i prywatne głośno rozmawiając - to bardzo przeszkadza innym pasażerom, no i spóźniające się autobusy to też duży problem  rozwiń
  • pasażer, 2012-09-27 21:03:17

    - wychowanie -kultura młodych ---, nieustąpienie miejsca starszym , wpadaja do tramwaju jak " hieny " za miejscem siedzącym , a dalej głowa w okno lub skrypt !!!i sms!, - rozmowy komórkowe ,-- to zmora + muzyka , - brak reakcji na głosy społeczeństwa ;... dlaczego autobus 527 nie może mieć przystanku " Cmentarz Bródno"?? - tak wygląda wsparcie dla ludzi starszych i niepełnosprawnych !!  rozwiń