PARTNER PORTALU
  • BGK

Darmowa komunikacja dla kibiców w dni meczów na Stadionie Narodowym

  • PAP    13 lutego 2014 - 18:51
Darmowa komunikacja dla kibiców w dni meczów na Stadionie Narodowym

Osoby posiadające dokument wstępu na mecze organizowane przez PZPN w 2014 r. na Stadionie Narodowym będą mogły w dniu meczu bezpłatnie korzystać z warszawskiej komunikacji miejskiej i parkingów Parkuj i Jedź - zdecydowali w czwartek stołeczni radni.
W tym roku na Stadionie Narodowym odbędą się organizowane przez Polski Związek Piłki Nożnej mecze reprezentacji Polski w eliminacjach do turnieju Euro 2016 (w terminach przypadających od września do listopada br.), mecz towarzyski Polska - Szkocja (5 marca) i mecz finałowy Pucharu Polski - 2 maja.

Warszawscy radni zdecydowali, że kibice posiadający dokument wstępu na te imprezy będą bezpłatnie jeździć autobusami, tramwajami, pociągami metra i Szybkiej Kolei Miejskiej w obrębie pierwszej, miejskiej strefy biletowej w godzinach między 6 w dniu meczu a 1 w dniu następnym.
W tych samych godzinach będą oni mogli też bez opłat korzystać z parkingów działających w systemie Parkuj i Jedź.

Wynagrodzenie miasta z tytułu przyznanej ulgi ma zostać określone w umowie, którą miasto zawrze z PZPN. W uzasadnieniu uchwały zapisano, że wynagrodzenie to wyniesie ok. 30 tys. netto za każdy mecz.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.