Darmowe podróżowanie dla wybrańców

Kibice posiadający bilet na mecz, wolontariusze, dziennikarze i osoby z akredytacją UEFA mogą podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej bezpłatnie podróżować stołeczną komunikacją miejską.
Darmowe podróżowanie dla wybrańców
Od 18 maja z uprawnień mogą także korzystać w pociągach Warszawskiej Kolei Dojazdowej, na odcinku Warszawa (zabierz głos/oceń prezydenta) Śródmieście WKD – Opacz.

Zarząd Transportu Miejskiego wystąpił do Warszawskiej Kolei Dojazdowej z wnioskiem o honorowanie uprawnień do bezpłatnych przejazdów w pociągach WKD na odcinku – objętym ofertą Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD – Warszawa Śródmieście WKD – Opacz.

Zarząd Warszawskiej Kolei Dojazdowej zgodził się. Oznacza to, że z warszawskiej komunikacji miejskiej i pociągów WKD będą mogli bezpłatnie korzystać kibice posiadający bilety na mecze, rozgrywane w ramach UEFA EURO 2012. Uprawnienia będą honorowane od północy w dniu meczu do południa dnia następnego.

Z bezpłatnych przejazdów, od 1 czerwca do 4 lipca skorzystają także wolontariusze i akredytowani dziennikarze. Uprawnienia, na czas od 1 maja do 15 lipca, uzyskały również osoby posiadającą ważną akredytację UEFA.

W pociągach Warszawskiej Kolei Dojazdowej, na odcinku Warszawa Śródmieście WKD – Opacz, będą także uznawane specjalne bilety na komunikację miejską, kupione w ramach Polish Pass.

Szczegółowe informacje na stronie www.ztm.waw.pl.
Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Koszty tych bezpłatnych przejazdów pokryją zwykli pasażerowie po podwyżce cen biletów po EURO.

Pasażer, 2012-05-18 12:21:40 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE