PARTNER PORTALU
  • BGK

Darmowe podróżowanie dla wybrańców

  • GK    18 maja 2012 - 11:29
Darmowe podróżowanie dla wybrańców

Kibice posiadający bilet na mecz, wolontariusze, dziennikarze i osoby z akredytacją UEFA mogą podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej bezpłatnie podróżować stołeczną komunikacją miejską.
Od 18 maja z uprawnień mogą także korzystać w pociągach Warszawskiej Kolei Dojazdowej, na odcinku Warszawa (zabierz głos/oceń prezydenta) Śródmieście WKD – Opacz.

Zarząd Transportu Miejskiego wystąpił do Warszawskiej Kolei Dojazdowej z wnioskiem o honorowanie uprawnień do bezpłatnych przejazdów w pociągach WKD na odcinku – objętym ofertą Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD – Warszawa Śródmieście WKD – Opacz.

Zarząd Warszawskiej Kolei Dojazdowej zgodził się. Oznacza to, że z warszawskiej komunikacji miejskiej i pociągów WKD będą mogli bezpłatnie korzystać kibice posiadający bilety na mecze, rozgrywane w ramach UEFA EURO 2012. Uprawnienia będą honorowane od północy w dniu meczu do południa dnia następnego.

Z bezpłatnych przejazdów, od 1 czerwca do 4 lipca skorzystają także wolontariusze i akredytowani dziennikarze. Uprawnienia, na czas od 1 maja do 15 lipca, uzyskały również osoby posiadającą ważną akredytację UEFA.

W pociągach Warszawskiej Kolei Dojazdowej, na odcinku Warszawa Śródmieście WKD – Opacz, będą także uznawane specjalne bilety na komunikację miejską, kupione w ramach Polish Pass.

Szczegółowe informacje na stronie www.ztm.waw.pl.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • Pasażer, 2012-05-18 12:21:40

    Koszty tych bezpłatnych przejazdów pokryją zwykli pasażerowie po podwyżce cen biletów po EURO.