PARTNER PORTALU
  • BGK

Dzięki trolejbusom jazda do Salzburga

  • AW/mat.pras    13 października 2011 - 14:36
Dzięki trolejbusom jazda do Salzburga

Gdynia zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Moje trolejbusy, moje miasto”. Zwycięzca najlepszego zdjęcia, którego "bohaterem" jest trolejbus, w nagrodę pojedzie w grudniu do Salzburga.
Do 20 października można przesyłac fotografie drogą elektroniczną na e-mail: w.strzyzewska@gdynia.pl , wpisując w temacie „Foto - Konkurs TROLLEY”. W mailu zgłoszeniowym nalezy podać imię, nazwisko i telefon kontaktowy.

Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda - trzydniowy wyjazd do Salzburga (5-7 grudnia). Autorzy fotografii, które zajęły II i III miejsce, otrzymają bilet 30-dniowy ważny na wszystkie linie komunikacji miejskiej (do wykorzystania do końca roku).

Lista laureatów oraz fotografie zostaną zamieszczone na stronie miejskiego portalu internetowego: www.gdynia.pl 24 października (poniedziałek).
 
Celem konkursu jest promocja trolejbusów jako najczystszych i najbardziej ekonomicznych środków transportu oraz zachęcenie mieszkańców do korzystania z usług gdyńskiej komunikacji trolejbusowej.

Organizatorem konkursu jest gmina. Konkurs realizowany jest w ramach projektu unijnego TROLLEY Promoting Electric Public Transport, dofinansowanego z programu dla Europy Środkowej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Nagrody współfinansuje Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej w Gdyni.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.