PARTNER PORTALU
  • BGK

Dziury na ulicy Topolowej w Mierzynie

  • www.Mierzyn24.pl    23 sierpnia 2011 - 11:20
Dziury na ulicy Topolowej w Mierzynie

Ulica Topolowa w Mierzynie zdecydowanie nie jest przyjazna dla kierowców. Liczne przeszkody i garby na jezdni skutecznie spowalniają ruch na drodze.
Jednocześnie są zmorą dla kierowców, obawiających się uszkodzenia swoich samochodów. Wielu mieszkańców, wybierając trasę dojazdu do Szczecina, woli nadłożyć drogi i jechać ulicą Ku Słońcu, tym bardziej, że na ulicy Topolowej pojawiły się niedawno kolejne, niespodziewane utrudnienia.

Nowe utrudnienia na ulicy Topolowej, to nie garby czy nowe ronda, tylko dwie gigantyczne wyrwy w asfaltowej nawierzchni. Pojawiły się one kilka tygodni temu, w związku z budową przyłącza do nowego budynku znajdującego się przy drodze.

Jedna z dziur wyłożona została niedawno kostką brukową, natomiast na drugiej położony został fragment wyciętego wcześniej asfaltu. Prowizoryczna naprawa, jak widać na zdjęciach, w niczym nie przypomina obowiązujących standardów i gwarantuje nam uszkodzenie podwozia w samochodzie.

Dodatkowo przy większych opadach w pobliżu dziur pojawiają się spore kałuże, jeszcze bardziej utrudniając i tak już niełatwy przejazd.

Jak udało nam się dowiedzieć w Wydziale ds. Komunalnych i Inwestycji Urzędu Gminy Dobra, droga w najbliższych dniach zostanie załatana na stałe. W tej sprawie interweniowali już urzędnicy, jak i sami mieszkańcy Mierzyna.

Prace wykona na własny koszt właściciel wybudowanego niedawno domu do którego doprowadzano przyłącza.

Każde celowe niszczenie dróg gminnych np. podczas wykonywania podłączeń, trzeba zgłaszać do pracowników Wydziału ds. Komunalnych i Inwestycji Urzędu Gminy Dobra pod nr telefonu +48 91 311 33 82 lub do Straży Gminnej pod nr telefonu +48 91 311 52 56. Szybkie zgłoszenie nieprawidłowości pozwoli na niezwłoczną interwencję urzędników w tej sprawie.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.