PARTNER PORTALU
  • BGK

Elektrociepłownia ogrzeje ubogich

  • lk    11 października 2010 - 21:05
Elektrociepłownia ogrzeje ubogich

Magistrat Zielonej Góry podpisał umowę z EC Zielona Góra o przekazanie środków na ogrzewanie mieszkań ubogich rodzin.
„Każdy patrzy na otoczenie, w którym funkcjonuje. Tak też czynią przedstawiciele Elektrociepłowni „Zielona Góra” S.A., którzy pomagają najniżej uposażonym zielonogórzanom. Jest to cenna inicjatywa i godna polecenia, bo nie wszyscy sobie radzą w życiu codziennym” – powiedział prezydent Janusz Kubicki, w obecności lokalnych dziennikarzy.
11 października 2010 roku w sali sesyjnej zielonogórskiego ratusza odbyło się oficjalne podpisanie umowy pomiędzy urzędem miasta Zielona Góra reprezentowanym przez prezydenta Janusza Kubickiego a Elektrociepłownią „Zielona Góra” S.A. reprezentowaną przez prezesa Mariana Babiucha.

Umowa dotyczy przekazania środków finansowych przez Elektrociepłownię, z przeznaczeniem dla ubogich rodzin, na ogrzewanie pomieszczeń. Na ten cel przeznaczono 80 tysięcy złotych. Pomoc obejmie 230 rodzin. „To już trzecie nasze porozumienie, pomagamy nie tylko mieszkańcom Zielonej Góry, ale również potrzebującym z innych miast np. dzieciom z Tarnobrzega” – powiedział prezes Marian Babiuch.

Podpisanie umowy odbyło się w obecności: Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Mieczysława Jerulanka, Dyrektora Generalnego Energetyki Cieplnej Mirosława Badurka, Prokurenta Elektrociepłowni „Zielona Góra” S.A. Jerzego Wojnicza, Dyrektora ds. technicznych Elektrociepłowni „Zielona Góra” S.A. Piotra Olejniczaka oraz dziennikarzy. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.