PARTNER PORTALU
  • BGK

Energochłonność pierwotna o 25 proc. gorsza niż średnia europejska

  • wnp.pl    6 marca 2012 - 16:42
Energochłonność pierwotna o 25 proc. gorsza niż średnia europejska

Prezentacją Zbigniewa Szpaka, prezesa zarządu Krajowej Agencji Poszanowania Energii, zaczęła się gdańska odsłona kampanii Polska Efektywna Energetycznie. - W zakresie energochłonności pierwotnej mamy wskaźniki o 25 proc. gorsze niż średnia europejska – powiedział prezes Zbigniew Szpak.
Rozpoczęła się gdańska edycja kampanii Polska Efektywna Energetycznie. Debatę w pierwszym panelu dyskusyjnym „Efektywność energetyczna w Polsce i Europie" poprzedziły prezentacja Zbigniewa Szpaka, prezesa zarządu Krajowej Agencji Poszanowania Energii, przygotowana przez prelegenta wspólnie z prof. Tadeuszem Skoczkowskim i prezentacja Mirosławy Szatybełko- Połom, dyrektor Północnego Oddziału Terenowego URE w Gdańsku (zabierz głos/ocen prezydenta).

Czytaj też: Moda na efektywność energetyczną

- W zakresie energochłonności pierwotnej mamy wskaźniki o 25 proc. gorsze niż średnia europejska - powiedział prezes Zbigniew Szpak, który wskazywał też na kluczowe zagadnienia dotyczące przyszłości energetycznej, a wiążące się m.in. z pytaniami o gaz łupkowy, czy kwestiami wykorzystania transportu do magazynowania energii.

Więcej czytaj tutaj.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (2)

  • gklewski, 2012-03-08 12:58:07

    Grunt, że wadzunia uwłaszczona ma się dobrze, a reszta hołoty -do roboty! I mordy w kubeł, chochosza...No, bo ja nie robię nic pod przymusem" - zgadnijcie kogo to słowa...
  • gklewski, 2012-03-07 08:31:37

    Pardon, a co my mamy lepsze niż Unia? Tylko wskaźniki badań przesiewowych słuchu, i to u dzieci, ale to dzięki Orkiestrze Świątecznej Pomocy!