PARTNER PORTALU
  • BGK

Fundusz Mieszkań na Wynajem udostępnia pierwsze mieszkania w Warszawie

  • Artykuł promocyjny dostarczony przez BGK    9 sierpnia 2016 - 08:00

Zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum Warszawy, tuż obok stacji metra i w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Bielańskiego. Fundusz Mieszkań na Wynajem udostępnił pierwsze 87 mieszkań w budynku Przy Agorze 26. – To milowy krok w rozwoju rynku mieszkań na wynajem w Warszawie – przekonują przedstawiciele zarządzającej inwestycją spółki BGK Nieruchomości S.A.
Dwieście dwadzieścia dziewięć mieszkań, jakie docelowo zostaną udostępnione na Bielanach, to przede wszystkim rzadko spotykany na polskim rynku standard wykończenia oraz dostęp do bogatej oferty infrastrukturalnej, handlowej i rekreacyjnej. Wszystkie lokale są wykończone „pod klucz”, m.in. w wysokiej jakości meble w kuchniach i łazienkach, oświetlenie oraz sprzęt AGD.

– Nasza inwestycja to zupełnie nowy standard na stołecznym rynku mieszkań na wynajem. Oferujemy bezpieczne i stabilne warunki najmu w ramach kompleksowej, unikatowej na polskim rynku usługi. To oferta zarówno dla ludzi mobilnych i aktywnych zawodowo jak i dla osób szukających stabilizacji, m.in. rodzin z dziećmi. Trafia również w potrzeby klienta biznesowego – mówi Włodzimierz Stasiak, członek zarządu BGK Nieruchomości.

Atuty bielańskiej inwestycji to przede wszystkim doskonała dostępność komunikacji miejskiej (kilka minut spacerem do stacji metra Młociny i pętli tramwajowej). To także liczne przedszkola, szkoły, ośrodki akademickie (m.in. UKSW i AWF), a także parki, ścieżki rowerowe, obiekty sportowe, sklepy i przychodnie. Słowem: cała infrastruktura, stanowiąca o jakości codziennego życia.

– W ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem realizujemy inwestycje o wysokim standardzie. Stąd gwarantowany przez nas szeroki pakiet wsparcia dla najemców. Centrum Obsługi Klienta i zarządcy budynków są do dyspozycji najemców w sytuacjach usterek w mieszkaniu czy problemów ze sprzętem AGD. Pomagamy też w nietypowych sprawach, wykraczających poza standard obsługi Funduszu Mieszkań na Wynajem, takich jak zgubienie kluczy czy odbiór przesyłek kurierskich – zauważa Tomasz Siwak, członek zarządu BGK Nieruchomości.

Inwestycja Przy Agorze to docelowo 27 mieszkań jednopokojowych, 176 mieszkań dwupokojowych oraz 26 mieszkań trzypokojowych. Cena najmu zależna jest od długości trwania umowy (od 6 miesięcy do 4 lat z możliwością przedłużenia).

Fundusz Mieszkań na Wynajem jest komercyjnym przedsięwzięciem Banku Gospodarstwa Krajowego. To nowatorskie na polskim rynku przedsięwzięcie najmu instytucjonalnego, mające na celu zwiększenie udziału w rynku mieszkań na wynajem, poprawienie mobilności Polaków oraz poszerzenie oferty atrakcyjnych jakościowo mieszkań do wynajęcia w największych aglomeracjach. Jest ono realizowane całkowicie na zasadach rynkowych w oparciu o ustawę o funduszach inwestycyjnych. BGK powołał dwie spółki w celu realizacji jego zamierzeń: TFI BGK S.A., które zarządza funduszem, i BGK Nieruchomości S.A., która zarządza portfelem aktywów i inwestycjami funduszu.

Aktualnie Fundusz Mieszkań na Wynajem posiada w swojej ofercie mieszkania w Warszawie, Poznaniu, Piasecznie, Gdańsku i w Krakowie. Kolejne zaplanowane do oddania lokalizacje to: Wrocław, Poznań, Katowice, Warszawa i Łódź . Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.funduszmieszkan.pl, na Facebooku: https://www.facebook.com/FunduszMieszkanNaWynajem/ lub dzwoniąc do Centrum Obsługi Klienta pod numer: 801 800 388 lub 22 468 84 60.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (1)

  • mrtel, 2016-08-25 15:54:15

    to tez jest ciekawa lektura reas.pl/komentarze/najwyzszy-czas-na-duze-inwestycje-na-polskim-rynku-mieszkan-na-wynajem