PARTNER PORTALU
  • BGK

Gdzie jeszcze minister osobiście sprawdzi wprowadzanie ustawy śmieciowej?

  • AW    25 lipca 2013 - 12:05

Po czwartkowej wizycie w Krakowie, minister Marcin Korolec szykuje się już do piątkowego spotkania z samorządowcami Wielkopolski.
Jak informuje biuro prasowe ministerstwa środowiska, 26 lipca Marcin Korolec spotka się z marszałkiem województwa, wojewodą, przedstawicielami gmin, a także władzami wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i inspekcji ochrony środowiska w Poznaniu.

Kto jeszcze powinien spodziewać się szefa resortu?

- Kolejne wizyty odbędą się w Białymstoku, Łodzi, Olsztynie i Wrocławiu, jednak terminy nie są jeszcze potwierdzone - podaje Monika Kita z biura ministra środowiska.

Czytaj też: W ocenie ministra Małopolska "praktycznie przeprowadziła rewolucje śmieciową"

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • T.Garlicki odpady@wp.pl, 2013-07-28 11:47:05

    Kolejny Minier nie umie rozwiązać problemu odpadów komunalnych stałych ponieważ nie posiada wiedzy praktycznej o odpadach. A jest innowacyjna technologia selekcji mieszanego strumienia odpadów komunalnych stałych z wydzieleniem i wykorzystaniem wszystkich frakcji bez konieczności składowania - ... opisuje to na mej stronie. Dotuje się i buduje segregatornie odpadów zbieranych selektywnie, których jest 10% a odpady mieszane się składuje bo nie chce się wdrożyć innowacyjnej technologi - to paranoja urzędnicza ... . Wstyd ekologiczny - z poważaniem Tadeusz Garlicki odpady@wp.pl  rozwiń