PARTNER PORTALU
  • BGK

GOAP: FBSerwis prowadzi mobilne punkty selektywnego zbierania odpadów

  • AW    5 lipca 2016 - 16:09
GOAP: FBSerwis prowadzi mobilne punkty selektywnego zbierania odpadów

Zakres umowy podpisanej z FBSerwis obejmuje prowadzenie i obsługę Mobilnych Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz organizowanie Punktów Odbioru przeterminowanych leków (fot.mat.pras.)

• Związek Międzygminny „Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej" rozstrzygnął przetarg na obsługę Mobilnych Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów.
• Mobilne punkty odbioru dla 110 podpoznańskich miejscowości z 5 gmin zapewni firma FBSerwis.
Oferta FBSerwis została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu rozpisanym przez Związek Międzygminny „Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej”. Umowa, która opiewa na 150,6 tys. zł brutto, obowiązuje od 1 lipca br. przez najbliższe 18 miesięcy.

Zakres umowy podpisanej z FBSerwis obejmuje prowadzenie i obsługę mobilnych punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych oraz organizowanie punktów odbioru przeterminowanych leków z 36 aptek wraz z odbiorem i zagospodarowaniem zebranych odpadów z gmin Murowana Goślina, Czerwonak, Pobiedziska, Kostrzyn oraz Kleszczewo. FBSerwis zapewni mobilne punkty odbioru dla 110 podpoznańskich miejscowości.

W ramach kontraktu FBSerwis zadba o odbiór i zagospodarowanie odpadów problemowych, takich jak zużyty sprzęt AGD i RTV, baterie i akumulatory, świetlówki, farby, rozpuszczalniki oraz przeterminowane leki.

- Umowa na obsługę mobilnych PSZOK-ów to kolejny etap naszego rozwoju w obszarze usług środowiskowych w Poznaniu i okolicach. Od ponad półtora roku odbieramy i transportujemy odpady od ponad 270 tys. mieszkańców czterech poznańskich dzielnic. Od lipca nasze usługi obejmują też podpoznańskie gminy – mówi Rafał Ratajczak, kierownik kontraktu w FBSerwis w Poznaniu.

Jak dodaje, firma FBSerwis od początku 2015 roku świadczy usługę odbioru i transportu odpadów komunalnych mieszkańców poznańskich osiedli Grunwald, Rataje, Winogrady i Piątkowo oraz kompleksową obsługę czystości i porządku przystanków tramwajowych i autobusowych na terenie Poznania.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.