PARTNER PORTALU
  • BGK

Gorzów podarował czworaczkom nowy dom

  • GK    8 października 2013 - 16:07
Gorzów podarował czworaczkom nowy dom

– Jesteśmy po czterokroć szczęśliwi! – mówił Radosław Bełza, ojciec pierwszych lubuskich czworaczków, krótko po odebraniu kluczy do nowego domu od prezydenta Tadeusza Jędrzejczaka.
Miasto Gorzów, uchwałą rady miasta, przekazało rodzinie pierwszych lubuskich czworaczków prawo własności domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 113,51 mkw. z garażem i piwnicą. Umowa notarialna została sporządzona przez notariusz Annę Sulską za symboliczną złotówkę.

Do tej pory młode małżeństwo mieszkało w trzypokojowym mieszkaniu własnościowym o powierzchni 47mkw.

- Jesteśmy po czterokroć szczęśliwi. Krótko mówiąc - rewelacja. Miasto zaskoczyło nas bardzo pozytywnie! - mówił Radosław Bełza, ojciec pierwszych lubuskich czworaczków.

Miasto od lat prowadzi politykę prorodzinną. - Pięcioro dzieci, w tym czworaczki, bardzo rzadko się zdarza. Dlatego chcieliśmy pomóc tej rodzinie. Oby tym ludziom wiodło się jak najlepiej, a dzieci były zdrowe i dobrze wykształcone - dodał Tadeusz Jędrzejczak, prezydent Gorzowa.

W spotkaniu w magistracie uczestniczyły także czworaczki - Antosia, Tatiana, Amelia i Maja, które potwierdziły odbiór aktu notarialnego i kluczy do domu odciskiem paluszków.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.