PARTNER PORTALU
  • BGK

Helikopterem zamiast taksówką? Uber testuje w Polsce

  • AT    22 sierpnia 2017 - 08:49
Helikopterem zamiast taksówką? Uber testuje w Polsce
Uber uruchamia loty helikopterem (fot.pixabay.com)

Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Wrocław, Trójmiasto i Śląsk i Zagłębie - mieszkańcy tych regionów będą mogli przetestować nową usługę Ubera, lot helikopterem po mieście.
Od 22 do 24 sierpnia mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Poznania, Łodzi, Wrocławia, Trójmiasta i Konurbacji Śląskiej będą mogli dzięki aplikacji Uber wypróbować nową usługę – lot helikopterem. Polskie miasta dołączą tym samym do grona metropolii na całym świecie, takich jak Nowy Jork, Austin, Cannes, Hong Kong czy Kopenhaga, gdzie Uber w przeszłości oferował taką możliwość.

Klikasz jeden przycisk. Przyjeżdża samochód, który zawozi Ciebie i osobę towarzyszącą na lądowisko. Wchodzicie do helikoptera. Zapinasz pasy. Zakładasz słuchawki. Startujemy - informuje Uber.

Cały lot potrwa 15 minut, podczas których będziesz podziwiać swoje wyjątkowe miasto z góry. Po wylądowaniu, kierowca odwiezie Cię z powrotem do miejsca odbioru - dodaje.

Udział w akcji kosztuje 20 zł. Będzie mogło wziąć w niej udział po 10 osób z każdego miasta wraz z jedną osobą towarzyszącą. Łączna waga 2 pasażerów nie może przekraczać 210 kg. Pasażerowie nie mogą zabrać ze sobą na pokład żadnego bagażu. Po wylądowaniu kierowca odwiezie klienta z powrotem do miejsca odbioru.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.