PARTNER PORTALU
  • BGK

Inowrocław buduje kanalizację

  • AW/inowroclaw.pl    10 lipca 2012 - 21:17
Inowrocław buduje kanalizację

Ok. 380 tys. zł z budżetu Inowrocławia jest wydatkowanych na budowę kanalizacji sanitarnej w ciągu ul. Poznańskiej.
- Przedmiotem inwestycji jest budowa kanalizacji sanitarnej z odcinkami przyłączy do granic działek w ul. Poznańskiej, od miejsca włączenia w istniejącą studzienkę kanalizacji sanitarnej na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej z ul. Chemiczną, do istniejącej studzienki kanalizacji sanitarnej na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej z ul. Bagienną - informuje naczelnik wydziału inwestycji, rozwoju gospodarczego i funduszy europejskich Aleksandra Dolińska-Hopcia.

Budowana będzie sieć kanalizacji sanitarnej o długości 346,5 metrów. 9 lipca 2012 r. podpisana została umowa z wykonawcą, wyłonionym w postępowaniu przetargowym - PPHU „pe-gaz 90" z Mogilna. Zaoferowana przez tę firmę kwota wykonania zadania (372.938,99 zł) była najtańszą. Najdroższa oferta opiewała na kwotę ok. 550 tys. zł.

 Jak podaje magistrat, sieć kanalizacyjna prowadzona będzie w istniejących pasach drogowych. Po wybudowaniu kanalizacji sanitarnej odtworzona będzie nawierzchnia chodników i zjazdów z kostki betonowej. Prace zakończone zostaną jesienią br. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.