PARTNER PORTALU
  • BGK

Jedyna firma w przetargu chce więcej o 10 mln niż przewidział związek

  • ZWI    14 czerwca 2013 - 13:46
Jedyna firma w przetargu chce więcej o 10 mln niż przewidział związek

Jedna oferta wpłynęła w przetargu na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie związku międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi”.
14 czerwca w siedzibie związku międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” odbyło się otwarcie ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na odbiór, zbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych oraz selektywnie zebranych, powstałych na terenie związku.

Kwota jaka została przeznaczona przez związek na realizację tego zamówienia wynosi 34,6 mln zł. Realizacja zamówienia oraz warunki płatności zostały ustalone uprzednio w SIWZ. Zamówienia dotyczy 2,5 roku.

W wyznaczonym terminie złożona została jedna oferta, przez firmę Altvater Piła. Składający zamówienie określił kwotę za realizację zamówienia w wysokości blisko 45 mln zł. O wynikach postępowania komisja przetargowa poinformuje po zakończeniu prac.

Związek Międzygminny „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” działa na terenie 15 gmin w trzech powiatach północnej Wielkopolski.

Czytaj też: Śmieci w międzygminnym związku - plus czy minus?

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.