PARTNER PORTALU
  • BGK

Koleje Mazowieckie honorują bilety ZTM i Intercity

  • PAP    30 stycznia 2014 - 09:28
Koleje Mazowieckie honorują bilety ZTM i Intercity

Koleje Mazowieckie poinformowały w czwartek, że z powodu bardzo trudnych warunków atmosferycznych wprowadziły do odwołania pełne wzajemne honorowanie biletów z ZTM w I i II strefie biletowej wokół Warszawy.
Jak poinformowała spółka, do odwołania w pociągach SKM Warszawa honorowane są wszystkie ważne bilety Kolei Mazowieckich, które normalnie w pociągach SKM nie obowiązują. Z kolei w pociągach Kolei Mazowieckich honorowane są wszystkie ważne bilety ZTM Warszawa. Normalnie obowiązują tam tylko bilety dobowe i okresowe.

Czytaj też:  Paraliżowi kolei spowodowanego oblodzeniem nie da się zapobiec

KM podały również, że do odwołania wprowadzone zostaje wspólne honorowanie biletów KM i PKP Intercity między stacjami Warszawa Wschodnia i Warszawa Zachodnia. Mając ważny bilet jednego z przewoźników, można jechać pociągiem drugiego.

Z powodu pogody w czwartek rano doszło do kilku awarii, które zanim zostały usunięte, utrudniały ruch w warszawskim węźle kolejowym. Na linii średnicowej zepsuł się pociąg z Radomia do Dęblina, z powodu awarii odwołano dwa inne pociągi tej relacji. Na stacjach Warszawa Włochy, Warszawa Zachodnia i Warszawa Wileńska doszło natomiast do awarii rozjazdów.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.