Koleje Śląskie mają już kasy

  • Przegląd prasy / Gazeta Wyborcza
  • 22-09-2011
  • drukuj
Szare kontenery w których będą kasy Kolei Śląskich pojawiły się w Katowicach - informuje katowicki dodatek do "Gazety Wyborczej".
Koleje Śląskie mają już kasy
- Właśnie je postawiliśmy. Jedna kasa jest na ulicy Konopnickiej, druga zaś na placu Oddziałów Młodzieży Powstańczej - mówi Adam Warzecha, rzecznik należących do samorządu województwa Kolei Śląskich. Dodaje, że spółka której pierwsze pociągi mają wyjechać na tory 1 października postawi również kasy kontenerowe w Dąbrowie Górniczej i Gliwicach. - Nie udało nam się wynająć tu powierzchni na dworcach - wyjaśnia czytelnikom "Wyborczej". Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

"Nie udało nam się wynająć powierzchni na dworcach" - znaczy, że wojna z PKP zapowiada się przewlekle i wyniszczająco, o ile PKP można jeszcze wyniszczyć. Wkrótce dworce kolejowe pozostaną pomnikami PKP bez kolei, kas i innych związanych z koleją oraz podróżowaniem urządzeń. Zapewne pojawi...ą się gigantyczne publiczne pieniądze na ich rewitalizację, zaś firmy, które chcą wozić ludzi zostaną zna zewnątrz w prowizorycznych barakach. Wszystko to już dawno prof. C. Northcote Parkinson opisał. Koleje Śląskie mają w tej walce dobre perspektywy. rozwiń

Pan Baryłko, 2011-09-23 10:39:55 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE