PARTNER PORTALU
  • BGK

Koleje Śląskie w okresie Wszystkich Świętych

  • GK    30 października 2012 - 13:12
Koleje Śląskie w okresie Wszystkich Świętych

1 listopada, w dzień Wszystkich Świętych (czwartek), Koleje Śląskie obsługują wszystkie połączenia oznaczone w rozkładzie jazdy symbolem [H] (kursuje codziennie) oraz symbolem [C] (kursuje w soboty, niedziele i święta).
Oznacza to, że z Gliwic i z Katowic w kierunku Częstochowy pociągi będą kursowały w takcie godzinnym. Podobnie z Częstochowy w kierunku Katowic i Gliwic pociągi będą kursować co godzinę, począwszy od godz. 3:55.

Z Częstochowy do Wisły Głębce pojedzie w tym dniu także pociąg przyspieszony „Wisełka”, (odjazd z Częstochowy o godz. 6:25; z Katowic o godz. 7:40), a wieczorem pociąg z Katowic do Wisły, oznaczony w rozkładzie symbolem [B].

Odjazd z Katowic o godz. 19.56; przyjazd do Wisły Głębce o godz. 22:17. Z Wisły Głębce przyspieszona „Wisełka” do Częstochowy odjedzie o godz. 17:10. Przyjazd do Katowic o godz. 19:23, a do Częstochowy o godz. 20:37.

W piątek, 2 listopada wszystkie pociągi KŚ będą kursowały na swoich trasach tak jak w dni robocze. W sobotę i niedzielę, 3 i 4 listopada pociągi Kolei Śląskich będą kursowały według rozkładu przewidzianego na soboty i niedziele, zgodnie z oznaczeniem na rozkładach jazdy: [H] i [C].

Od 29 października na dworcu w Katowicach bilety na przejazd pociągami Kolei Śląskich można nabyć w nowych kasach biletowych, a także w punkcie obsługi pasażera Kolei Śląskich zlokalizowanym w hali głównej nowego dworca.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.