Kolejny absurd na polskiej kolei

  • Przegląd prasy/PAP/Dziennik Polski
  • 16-01-2013
  • drukuj
Spółki PKP InterCity i Przewozy Regionalne nie umieją porozumieć się w sprawie wspólnej infolinii dla pasażerów. W efekcie podróżni są kompletnie dezinformowani.
Kolejny absurd na polskiej kolei

Jak relacjonuje Michał Stilger z PR, spółka musiała uruchomić swoją osobną infolinię, bo PKP IC podała, że od 10 lutego nie będzie informować o pociągach PR - stwierdza „Dziennik Polski".

Stilger zarzeka się, że jego spółka wielokrotnie próbowała dogadać się z PKP IC, by nadal funkcjonowała jedna wspólna infolinia. „Niestety, w spółce PKP IC nie było woli porozumienia się" - mówi.

Zupełnie inaczej sytuację przedstawia Beata Czemerada z PKP IC: „mimo naszych apeli o współpracę PR wolały uruchomić własną infolinię".

Czemerada relacjonuje, że jej spółka wielokrotnie spotykała się z PR. „Spotkania te miały na celu prowadzenia wspólnej informacji. Nie przyniosły one jednak efektów, czego sygnałem było uruchomienie odrębnej infolinii podającej wyłącznie informacje o ofercie PR" - mówi.

Jak podkreśla „DP", do zgody pewnie więc nie dojdzie, a na całej kłótni jak zwykle ucierpią pasażerowie. Bowiem dotąd mało kto myślał, do której spółki dzwonić ws. swojego pociągu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Panie ministrze Nowak czy wreszcie wezmie się Pan do roboty i zacznie generalne porządki na polskich kolejach.Trzeba zdecydowanie zredukowac te spółki i spółeczki,które powstały tylko po to,żeby kolesią dac dobre posady.Od powstania PKP w Polsce takiego burdelu nie było nigdy.Jak jednak widac libe...rałom nie zależy na ludziach lecz na ich własnych interesach i żeby się dorwac do kasy. rozwiń

jotes, 2013-01-16 10:56:55 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE