PARTNER PORTALU
  • BGK

Komunalne osady ściekowe do zagospodarowania

  • JL    22 września 2015 - 09:16
Komunalne osady ściekowe do zagospodarowania

Zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych. Fot. Pixabay.com

Dzięki umowie z PGNiG Termika na zagospodarowanie ubocznych produktów spalania Geotrans rozszerzył zasięg działalności na woj. mazowieckie.
Firma działa w 11 województwach. Do 2017 planuje rozszerzyć działalność również na woj. zachodniopomorskie. Specjalizuje się w zagospodarowaniu ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych.

Od 2009 roku działa na rynku gospodarki odpadami. Od 2015 roku działa na rynku śląskim i opolskim, rekultywując składowiska odpadów m.in. w Chróścinie i Rudzie Śląskiej.

Wśród podpisanych przez spółkę kontraktów znajdują się umowy m.in. z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu oraz z Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Sosnowcu.

Do końca 2014 roku spółka obsłużyła ok. 45 oczyszczalni ścieków w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów, w tym w ramach zleceń jednorazowych jak również nowych oraz przedłużonych o kolejne lata kontraktów

Oprócz zagospodarowania ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych, odpadów powstałych po procesie spalania oraz rekultywacji terenów zdegradowanych, wrocławska spółka będzie świadczyła również kompleksową obsługę w zakresie gospodarki odpadowej dla przemysłu, m.in. dla fabryk, zakładów produkcyjnych i centrów handlowych.

– Zadecydowaliśmy o rozszerzeniu oferty i stworzeniu działu zajmującego się kompleksową gospodarką odpadami i surowcami przemysłowymi – mówi Przemysław Weremczuk, prezes Geotransu.

 

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (1)

  • mrk, 2015-09-23 23:49:03

    przepraszam jaki problem poruszył ten gniot? reklama płatna czy korupcja?