PARTNER PORTALU
  • BGK

Koniec z parkowaniem na gapę w stolicy

  • Przegląd prasy/Gazeta Stołeczna    23 lipca 2011 - 08:34
Koniec z parkowaniem na gapę w stolicy

Stołeczny Zarząd Transportu Miejskiego uszczelnia parkingi „parkuj i jedź”. Na dwóch z nich od połowy sierpnia zacznie działać system, który uniemożliwi parkowanie na gapę.
Nad stacją metra Ursynów i przy stacji kolejowej w Aninie – od 16 sierpnia, wraz z wejściem w życie podwyżki, zacznie działać nowy system, który uniemożliwi parkowanie tym, którzy wcale nie chcą korzystać z komunikacji miejskiej – informuje „Gazeta Stołeczna”.

Szlabany będą tam zamknięte. Żeby się otworzyły, trzeba będzie pobrać bilet tak, jak na niektórych parkingach przy centrach handlowych. Przed wyjazdem trzeba będzie potwierdzić opłatę.

Zarząd Transportu Miejskiego na razie znalazł pieniądze na wprowadzenie systemu tylko na tych dwóch parkingach. Zacznie on działać także w pozostałych miejscach, jeśli tylko znajdą się na to fundusze – informuje „Gazeta Stołeczna”
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • zatroskany , 2011-07-25 08:43:04

    Zasadnicze pytanie do UM , kierowcy parkują w miejscach "niedozwolonych " bo są niefrasobliwi , czy z braku miejsc parkingowych . Czy odpowiedzialni za komunikację w Warszawie wiedzą ile miejsc parkingowych brakuje w stosunku do ilości samochodów . Czy UM niefrasobliwie ogranicza parkowa...nie , a ty człowieku rób co chcesz  rozwiń