PARTNER PORTALU
  • BGK

Kontrola w zakładzie drogownictwa

  • BEZ    2 marca 2010 - 09:38

Wiceprezydent Łodzi w ramach nadzoru właścicielskiego zlecił kontrolę w Zakładzie Drogownictwa i Inżynierii.
W związku z pojawiającymi się informacjami dotyczącymi nielegalnego korzystania z usług podwykonawców przez Zakład Drogownictwa i Inżynierii Sp. z o. o wiceprezydent Łodzi Łukasz Magin w ramach nadzoru właścicielskiego  zlecił kontrolę w ZDiI.

Kontrolerzy będą badać czy Zarząd miał niezbędne upoważnienia Rady Nadzorczej aby przyjąć od miasta zadania utrzymania oświetlenia ulicznego i łatania oraz zabezpieczenia dziur w jezdniach. Kontrolerzy będą sprawdzać również czy spółka mogła korzystać z podwykonawców, jak kalkulowana była cena, oraz czy Zakład Drogownictwa i Inżynierii Sp. z o.o. był w stanie  wykonać umowę samodzielnie.

Kontrole przeprowadzą pracownicy Wydziału Gospodarowania Majątkiem UMŁ oraz Biura Audytu Wewnętrznego, Kontroli i Skarg UMŁ.
Prezentacja wyników pokontrolnych nastąpi 4 marca. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • Adam Głowacki, 2010-03-02 21:52:05

    Mój Boże, co to znaczy kontrola nad urzędnikiem, który powinien z racji układu pracy być usługodawcą ?, kto i kiedy skontrował urzędnika ?, zawsze mija 30 dni i tak urzędnik idzie do bankomatu i ma wypłatę, bezwstydu !, czy zrobił co kol wiek !!! . Adam Głowacki