Kujawsko-pomorskie, Przewozy Regionalne: duże rodziny bez opłat

Do końca sierpnia posiadacze Karty Dużej Rodziny oraz dzieci i młodzież korzystają za darmo z połączeń kolejowych na linii Bydgoszcz-Toruń - trwa zainicjowana przez Urząd Marszałkowski akcja „Wakacje z BiT City”. Bezpłatne bilety można odbierać w kasach dworcowych lub u konduktorów.
Kujawsko-pomorskie, Przewozy Regionalne: duże rodziny bez opłat
Duże rodziny, dzieci i młodzież korzystają za darmo z połączeń kolejowych na linii Bydgoszcz-Toruń. Fot. Andrzej Goiński

- Przy pomocy tej akcji promujemy kolej i ideę przyjaznego środowisku transportu zbiorowego, a także bydgosko-toruńską integrację, ale nie mniej ważnym aspektem jest to, że poszerzamy w ten sposób katalog ulg związanych z Kartą Dużej Rodziny. Wiemy, że rabaty przewozowe cieszą się dużym zainteresowaniem rodzin trzy plus – wyjaśnia marszałek Piotr Całbecki.

Członkowie dużej rodziny i młodzi ludzie bez opłat

„Wakacje z BiT City” odbywają się już po raz drugi – pierwsze miały miejsce rok temu i miały spore powodzenie. Akcję prowadzi będąca operatorem przewozów na trasie Bydgoszcz-Toruń spółka Przewozy Regionalne, której udziałowcem jest samorząd województwa kujawsko-pomorskiego.

Wakacyjna oferta, adresowana do członków dużych rodzin oraz młodych ludzi do 18 roku życia, obowiązuje na wszystkie przejazdy między Bydgoszczą Główną a Toruniem Wschodnim oraz miedzy Toruniem Wschodnim a Bydgoszczą Główną.

Podróżni powinni mieć przy sobie dokument uprawniający do ulgi – Kartę Dużej Rodziny, ważny dokument tożsamości, dokument (ze zdjęciem) potwierdzający wiek (na przykład legitymację szkolną).

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (7)ZOBACZ WSZYSTKIE

Do Zosia: Jasne, wejdz sobie na strone przewozow i tam są informacje o tym.

grincz, 2015-09-11 11:04:10 odpowiedz

W Kuj-pom generalnie kolej jest na niezłym poziomie. Mowie tu o regionalnych pociagach PR. Wiekszosc składów jest nowa (z pesy), nie ma opóźnien na trasach i bilety w duzych promocjach.

Fazi, 2015-09-11 10:17:43 odpowiedz

A czy bilety są tańsze gdy się wcześniej zamówi np przez internet?

Zosia, 2015-09-10 16:42:21 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE