PARTNER PORTALU
 • BGK

Kujawsko-pomorskie, Przewozy Regionalne: duże rodziny bez opłat

 • bad    20 sierpnia 2015 - 18:33
Kujawsko-pomorskie, Przewozy Regionalne: duże rodziny bez opłat

Duże rodziny, dzieci i młodzież korzystają za darmo z połączeń kolejowych na linii Bydgoszcz-Toruń. Fot. Andrzej Goiński

Do końca sierpnia posiadacze Karty Dużej Rodziny oraz dzieci i młodzież korzystają za darmo z połączeń kolejowych na linii Bydgoszcz-Toruń - trwa zainicjowana przez Urząd Marszałkowski akcja „Wakacje z BiT City”. Bezpłatne bilety można odbierać w kasach dworcowych lub u konduktorów.
- Przy pomocy tej akcji promujemy kolej i ideę przyjaznego środowisku transportu zbiorowego, a także bydgosko-toruńską integrację, ale nie mniej ważnym aspektem jest to, że poszerzamy w ten sposób katalog ulg związanych z Kartą Dużej Rodziny. Wiemy, że rabaty przewozowe cieszą się dużym zainteresowaniem rodzin trzy plus – wyjaśnia marszałek Piotr Całbecki.

Członkowie dużej rodziny i młodzi ludzie bez opłat

„Wakacje z BiT City” odbywają się już po raz drugi – pierwsze miały miejsce rok temu i miały spore powodzenie. Akcję prowadzi będąca operatorem przewozów na trasie Bydgoszcz-Toruń spółka Przewozy Regionalne, której udziałowcem jest samorząd województwa kujawsko-pomorskiego.

Wakacyjna oferta, adresowana do członków dużych rodzin oraz młodych ludzi do 18 roku życia, obowiązuje na wszystkie przejazdy między Bydgoszczą Główną a Toruniem Wschodnim oraz miedzy Toruniem Wschodnim a Bydgoszczą Główną.

Podróżni powinni mieć przy sobie dokument uprawniający do ulgi – Kartę Dużej Rodziny, ważny dokument tożsamości, dokument (ze zdjęciem) potwierdzający wiek (na przykład legitymację szkolną).

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (7)

 • grincz, 2015-09-11 11:04:10

  Do Zosia: Jasne, wejdz sobie na strone przewozow i tam są informacje o tym.
 • Fazi, 2015-09-11 10:17:43

  W Kuj-pom generalnie kolej jest na niezłym poziomie. Mowie tu o regionalnych pociagach PR. Wiekszosc składów jest nowa (z pesy), nie ma opóźnien na trasach i bilety w duzych promocjach.
 • Zosia, 2015-09-10 16:42:21

  A czy bilety są tańsze gdy się wcześniej zamówi np przez internet?NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: