PARTNER PORTALU
  • BGK

Linią W na wielkanocny spacer

  • GK    6 kwietnia 2012 - 12:32

Stołeczny Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że 9 kwietnia, w wielkanocny poniedziałek, zostanie uruchomiona linia tramwajowa W.
Zabytkowy tramwaj będzie kursował na trasie: Pl. Narutowicza – Grójecka – pl. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – most Poniatowskiego – al. Poniatowskiego – al. Zieleniecka – Al. Zieleniecka.

Odjazdy z placu Narutowicza, w godz. 11.33 – 17.03, co 30 minut. Odjazdy z al. Zielenieckiej, w godz. 11.56 – 17.26, co 30 minut.

W wagonach kursujących na linii W będą honorowane wszystkie rodzaje biletów ZTM. Bilety jednorazowe będą kasowane w kasownikach tradycyjnych (tzw. dziurkaczach), obsługiwanych przez konduktorów – członków Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej działających na rzecz Tramwajów Warszawskich.

Na biletach czasowych konduktorzy będą umieszczali pieczątkę wraz z adnotacją o dacie i godzinie rozpoczęcia przejazdu. Przejazd na podstawie ważnego biletu okresowego (krótko– lub długookresowego) będzie możliwy po wcześniejszym skasowaniu (aktywowaniu karty) w innym pojeździe komunikacji miejskiej lub w bramce metra.


Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.