PARTNER PORTALU
  • BGK

Łódzka Kolej Aglomeracyjna: „Wzorowy Bilet” czyli zniżka dla prymusów

  • pt    4 września 2017 - 14:00
Łódzka Kolej Aglomeracyjna: „Wzorowy Bilet” czyli zniżka dla prymusów
Wzorowy Bilet dostępny jest tylko w kasach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej na dworcu Łódź Fabryczna (fot.umwł)

Łódzka Kolej Aglomeracyjna wprowadza specjalny bilet dla najlepszych uczniów w województwie łódzkim. Gratulując uczniom dobrych ocen w poprzednim roku szkolnym oraz dając motywację do nauki w zbliżającym się roku szkolnym 2017/18, wprowadziła ofertę specjalną Wzorowy Bilet.
• Nowy pomysł Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. 

• Szkolni prymusi otrzymają zniżki na podróżowanie po województwie.

• Wzorowy Bilet uprawnia również do korzystania z łódzkiej komunikacji miejskiej.

- Każdy uczeń, który w minionym roku szkolnym 2016/17 uzyskał świadectwo "z czerwonym paskiem", może zakupić miesięczny bilet strefowy ŁKA, który będzie go upoważniał do podróżowania pociągami spółki po całym województwie. Bilet otrzymał specjalną adnotację „Wzorowy Bilet” – mówi Janusz Malinowski, prezes zarządu ŁKA.

Cena miesięcznego Wzorowego Biletu dla ucznia to 45,90. Uczniowie z orzeczeniem o niepełnosprawności zapłacą 19,80 zł.

Jak wylicza spółka, dzięki tej ofercie dzieci i młodzież na dojazdach do szkoły mogą zaoszczędzić miesięcznie nawet do 93 złotych. Dodatkowo na tym bilecie mogą podróżować np. turystyczne po wszystkich trasach ŁKA w województwie. Bilet uprawnia również do korzystania z łódzkiej komunikacji miejskiej.

Wzorowy Bilet dostępny jest tylko w kasach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej na dworcu Łódź Fabryczna, można je nabywać od 25 sierpnia. Oferta jest ważna do końca roku.

Nowy rozkład jazdy

Od 3 września w ŁKA obowiązuje nowy rozkład jazdy pociągów.

W dni robocze spółka realizowała będzie łącznie 229 połączeń. - Uruchomiona zostanie między innymi dodatkowa para pociągów na trasie Łódź- Warszawa, a po wakacyjnym remoncie, przywrócony zostanie ruch na linii z Łodzi Widzewa do Zgierza - poinformował marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień.

 Ponieważ PKP PLK planuje jednak kolejne prace modernizacyjne na trasach w województwie, nowy rozkład jazdy pociągów będzie obowiązywał tylko do 14 października.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • Parko, 2017-09-04 14:37:52

    Pomysł skopiowany od Media Expert i raczej o wątpliwych rezultatach edukacyjnych a już zupełnie nie marketingowy