PARTNER PORTALU
  • BGK

Masz bilet okresowy? Dostaniesz zniżki na zakupy

  • AW    4 lutego 2013 - 14:54
Masz bilet okresowy? Dostaniesz zniżki na zakupy

Od 5 lutego w Lublinie realizowany będzie program lojalnościowy o nazwie „BusBonus”. Program ten kierowany jest do posiadaczy biletów okresowych lubelskiej komunikacji miejskiej, którzy za swą lojalność nagradzani będą w wielu miejscach zniżkami przy zakupie towarów i usług.
Jak przypomina urząd miasta, od II kwartału 2012 roku Lublin wdraża Strategię Promocji Transportu Miejskiego. W jej ramach do tej pory m. in.: zrealizowano kampanię promocyjną „Komunikacja Miejska. Codziennie", zorganizowano konkurs na spot promujący transport miejski, wdrożono „Pakiet Startowy Nowego Mieszkańca" oraz uruchomiono newsletter.

Kolejnym jej narzędziem jest program lojalnościowy o nazwie „BusBonus". Program adresowany jest do osób uprawnionych do przejazdu 30, 90 lub 150-dniowym imiennym biletem okresowym zakodowanym na Karcie Biletu Elektronicznego (KBE) wydanej przez Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie.

Po okazaniu KBE sprzedawcy, oraz sprawdzeniu przez niego ważności biletu w dedykowanej aplikacji internetowej, jej posiadaczowi w wielu miejscach Lublina przysługiwać będzie zniżka na zakup towarów lub usług. Zniżki wahają się od 5 do 50 porc. Obecnie w programie uczestniczy 27 partnerów z 10 branż: zdrowie i uroda, sport i rekreacja, odzież, perfumerie, biżuteria, restauracje i kluby, dom i wnętrze, komputery-rtv-agd, deweloperzy, szkolenia. Pełna lista zniżek znajduje się na stronie www.busbonus.pl.

Program „BusBonus" jest jedynym w Polsce, realizowanym w oparciu o bilet elektroniczny oraz na tak dużą skalę programem lojalnościowym kierowanym do stałych użytkowników transportu miejskiego. Jego celem jest docenienie dotychczasowych pasażerów posiadających bilety okresowe oraz zachęcenie osób do tej pory niekorzystających z transportu miejskiego w Lublinie lub korzystających w sposób sporadyczny do zakupu biletu okresowego.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.