PARTNER PORTALU
  • BGK

Mecz Lecha wymusza zmiany w komunikacji

  • JK/poznan.pl    19 maja 2011 - 15:04
Mecz Lecha wymusza zmiany w komunikacji

Mecz Lecha z Borussią Dortmund oraz prace drogowe wymuszają zmianę organizacji ruchu w okolicy stadionu.
O godzinie 20:00 na Stadionie Miejskim w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej rozegrany zostanie mecz Lech Poznań - Borussia Dortmund. W związku ze spodziewaną dużą frekwencją, a także ze względu na prowadzone prace drogowe w okolicach stadionu wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.

Szczegółowe informacje o wprowadzanych zmianach w organizacji ruchu i dopuszczalnych miejscach parkowania podaje na swych stronach Zarząd Dróg Miejskich.

Dla usprawnienia dojazdu na stadion i wyjazdu z niego po meczu, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji przed i po meczu wprowadzi dodatkową linię tramwajową nr 30, kursująca co 10 minut, oraz wzmocni linie nr 1, 6, 13, i 15. Bilet lub karnet na mecz: Lech Poznań - Borussia Dortmund upoważnia do przejazdu środkami komunikacji miejskiej organizowanymi przez Zarząd Transportu Miejskiego bez dodatkowych opłat.Kibice mogą skorzystać z przejazdów 2 godziny przed meczem oraz 3 godziny po jego zakończeniu. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • KOC J., 2011-05-19 15:47:01

    Niektóre wydarzenia wymuszają zmiany w komunikacji,ale mimo to warto uczestniczyć w tym mega-doświadczeniu! Jest to jedyne i niepowtarzalne!Inni niech zazdroszczą!