PARTNER PORTALU
  • BGK

Milion kart WKM

  • ZTM    13 września 2011 - 20:51
Milion kart WKM

Adrian Godziebiewski, 16-letni uczeń technikum budowlanego wyrobił milionową, spersonalizowaną kartę Warszawską Kartą Miejską. Kartę tydzień temu odebrał w Punkcie Obsługi Pasażerów na stacji metra Centrum.
Warszawska Karta Miejska jest nośnikiem biletów krótko- i długookresowych (dobowych, 3-, 30- i 90-dniowych). Na rewersie WKM jest trwały nadruk zdjęcia użytkownika oraz jego dane - imię i nazwisko. W ten sposób "zwykła" karta stała się osobistą WKM. Wydawana jest od 2 czerwca 2008 roku.

Podczas personalizacji każdy użytkownik może wybrać jeden z kilku wzorów spersonalizowanej karty. Przez dostępny w serwisie personalizacja.ztm.waw.pl wniosek elektroniczny można także stworzyć własny wzór karty.

Tak też zrobił milionowy użytkownik WKM - Adrian Godziebiewski - wybierając jako wzór znak graficzny ulubionego zespołu hiphopowego z Mokotowa. Z „milionowym” posiadaczem WKM spotkał się 13 września dyrektor ZTM, Leszek Ruta, wręczając mu firmowe upominki. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.