PARTNER PORTALU
  • BGK

Modernizacja i rozbudowa infrastruktury wodociągowej w Grudziądzu

  • wnp.pl (Patrycja Batóg)    19 stycznia 2010 - 11:44

Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia w Grudziądzu podpisały umowę z firmą Hydro-Vacuum na dostawę pomp sieciowych. Zostaną one zainstalowane w stacji uzdatniania wody, gdzie wykorzystywane będą do tłoczenia wody do sieci wodociągowej. Jest to kolejna umowa realizowana w ramach projektu "Modernizacja i rozbudowa infrastruktury wodociągowej w Grudziądzu". Całkowity koszt modernizacji stacji to ponad 24,5 mln zł.
Umowa ta jest pierwszą z czterech umów przewidzianych w ramach prowadzonego postępowania przetargowego pn. „Dostawa urządzeń do technologii uzdatniania”. W najbliższym czasie zostaną podpisane pozostałe umowy obejmujące m.in. dostawę przepływomierzy elektromagnetycznych, urządzeń do dezynfekcji wody promieniami UV, aeratorów kaskadowych do napowietrzania wody. Dostawy urządzeń do technologii uzdatniania są bezpośrednio związane z trwającą obecnie kompleksową modernizacją stacji uzdatniania wody. Wartość podpisanej umowy wynosi 218 750,00 zł (netto).

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków Miejskich Wodociągów i Oczyszczalni w Grudziądzu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko- Pomorskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu wynosi 24 502 119,98 zł, a kwota dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego to 8 781 520,00 zł (netto). 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.