PARTNER PORTALU
  • BGK

Modernizacja kotła Ciepłowni Kawęczyn w Warszawie

  • GK    10 czerwca 2013 - 10:14
Modernizacja kotła Ciepłowni Kawęczyn w Warszawie

Białostocka spółka Automatyka-Pomiary-Sterowanie zmodernizuje kocioł Ciepłowni Kawęczyn w Warszawie. To trzecia już istotna umowa podpisana przez spółkę z PGNiG Termika.
- Pozyskaliśmy kontrakt w wyniku przetargu publicznego, a o tego typu prace starają się najlepsze firmy - mówi Bogusław Łącki, prezes APS SA.

- Zawsze analizujemy przyczyny zarówno wygranej, jak i porażki - na tym poziomie najistotniejsza jest doskonała oferta spełniająca wymagania warunków przetargu, a do wygranej zawsze potrzebny jest łut szczęścia i w tym przypadku szczęście nam sprzyjało - dodaje.

W Ciepłowni Kawęczyn APS ma wykonać modernizację systemu sterowania pracą kotła i palników rozpałkowych kotła. Zdaniem zarządu APS jest to znacząca dla firmy umowa, realizowana dla wymagającego klienta, obejmująca pełne spektrum działalności gospodarczej spółki. Wartość kontraktu netto - blisko 5 mln zł.

- Realizacja tej umowy jest dużym wyzwaniem, bo jest to odpowiedzialny kontrakt, realizowany kompleksowo we wszystkich branżach i w ostrym reżimie czasowym - mówi Bogusław Łącki.

- Jest to już trzecia istotna umowa realizowana przez APS dla PGNiG w przeciągu ostatnich trzech lat. Znane są nam więc wysokie wymagania stawiane przez klienta, stąd nie przewidujemy utrudnień towarzyszących zwykle pierwszym kontraktom realizowanym dla nowego inwestora - dodaje.

APS ma wykonać zadanie do 20 grudnia tego roku.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.